Tsirion Athlítiko Kentro, Limassol, grass, Cap.: 10700
A. Shpilevskiy Belarus, 17/02/1988
265
team logo
Aris Limassol
Cyprus
1930
  • Home

    Total matches

    Away

    12
    Νίκες
    3
    Ισοπ
    3
    Ήττες
    36
    Νίκες
    8
    Ισοπ
    2
    Ήττες
    8

    General Statistics

    Home Away Total
    Regular Season
    Γκολ Υπέρ 26 27 53
    Γκολ κατά 5 16 21
    Δεν δέχτηκε γκολ 8 5 13
    Δεν σκόραρε 1 3 4
    _TEAM_GS_LABEL_PENALTIES
    _TEAM_GS_LABEL_GOALS_CONCEDED_MINUTES
    Μ.Ο Γκολ υπέρ 2 2.08 2.04
    Μ.Ο Γκολ κατά 0.38 1.23 0.81
    Μ.Ο 1ου Γκολ υπέρ 43m 29m 37m
    Μ.Ο 1ου Γκολ κατά 51m 50m 51m
    Επιθέσεις ομάδας 2622
    Επικίνδυνες επιθέσεις 1805
    Μ.Ο Κατοχής μπάλας 52.50
    Φάουλ ομάδας 416
    Μ.Ο Φάουλ ομάδας/Παιχνίδι 16.00
    Οφσάιντ ομάδας 32
    Κόκκινη κάρτα 7
    Κίτρινη κάρτα 79
    Αποκρούσεις 50
    Σουτ εκτός εστίας 159
    Μ.Ο Σουτ εκτός εστίας/Παιχνίδι 6.12
    Σουτ στην εστία 160
    Μ.Ο Σουτ στην εστία/Παιχνίδι 6.15
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_CORNERS 4.96
    _TEAM_GS_LABEL_TOTAL_CORNERS 129
    Γκολ/Γκολ %
    Over 2.5 γκολ (0,5)
    (1,5)
    (2,5)
    (3,5)
    (4,5)
    (5,5)
    100%
    76.92%
    46.15%
    15.38%
    0%
    0%
    100%
    69.23%
    61.54%
    46.15%
    30.77%
    7.69%
    100.00%
    73.08%
    53.85%
    30.77%
    15.39%
    3.85%
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING 0
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING_PER_MATCH 0
    _TEAM_GS_LABEL_TACKLES 0
    Championship Round
    Γκολ Υπέρ 5 5 10
    Γκολ κατά 6 7 13
    Δεν δέχτηκε γκολ 0 1 1
    Δεν σκόραρε 1 3 4
    _TEAM_GS_LABEL_PENALTIES
    _TEAM_GS_LABEL_GOALS_CONCEDED_MINUTES
    Μ.Ο Γκολ υπέρ 1 1 1
    Μ.Ο Γκολ κατά 1.2 1.4 1.3
    Μ.Ο 1ου Γκολ υπέρ 40m 43m 41m
    Μ.Ο 1ου Γκολ κατά 35m 49m 43m
    Επιθέσεις ομάδας 945
    Επικίνδυνες επιθέσεις 611
    Μ.Ο Κατοχής μπάλας 49.20
    Φάουλ ομάδας 140
    Μ.Ο Φάουλ ομάδας/Παιχνίδι 14.00
    Οφσάιντ ομάδας 19
    Κόκκινη κάρτα 2
    Κίτρινη κάρτα 25
    Αποκρούσεις 27
    Σουτ εκτός εστίας 65
    Μ.Ο Σουτ εκτός εστίας/Παιχνίδι 6.50
    Σουτ στην εστία 51
    Μ.Ο Σουτ στην εστία/Παιχνίδι 5.10
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_CORNERS 5.20
    _TEAM_GS_LABEL_TOTAL_CORNERS 52
    Γκολ/Γκολ 50%
    Over 2.5 γκολ (0,5)
    (1,5)
    (2,5)
    (3,5)
    (4,5)
    (5,5)
    100%
    80%
    40%
    0%
    0%
    0%
    100%
    80%
    40%
    20%
    0%
    0%
    100.00%
    80.00%
    40.00%
    10.00%
    0.00%
    0.00%
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING 0
    _TEAM_GS_LABEL_AVG_PLAYER_RATING_PER_MATCH 0
    _TEAM_GS_LABEL_TACKLES 0

    Top Scorers

    27
    Z. Sawo
    Attacker
    player
    Goals
    7
    9
    A. Kokorin
    Attacker
    player
    Goals
    6
    3
    W. de Jesus Martis
    Defender
    player
    Goals
    4

    Γκολ / λεπτό στη διοργάνωση

  • Ομάδα

    3
    W. de Jesus Martis
    Defender
    player
    Nationality
    Brazil
    Minutes
    1344
    Appearences
    25
    Lineups
    22
    Substitute in
    3
    Substitute out
    4
    Substitutes on bench
    3
    Goals
    4
    Owngoals
    1
    Assists
    2
    Yellowcards
    9
    Yellowred
    1
    Cleansheets
    10
    90
    E. Sofroniou
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Cyprus
    Substitutes on bench
    36
    5
    A. Moucketou Moussounda
    Defender
    player
    Nationality
    Gabon
    Minutes
    1410
    Appearences
    29
    Lineups
    26
    Substitute in
    3
    Substitute out
    6
    Substitutes on bench
    4
    Yellowcards
    6
    Cleansheets
    13
    8
    M. Brown
    Midfielder
    player
    Nationality
    England
    Minutes
    979
    Appearences
    28
    Lineups
    15
    Substitute in
    13
    Substitute out
    5
    Substitutes on bench
    15
    Goals
    2
    Yellowcards
    10
    Redcards
    1
    Cleansheets
    9
    20
    S. Yago
    Defender
    player
    Nationality
    Burkina Faso
    Minutes
    968
    Appearences
    20
    Lineups
    18
    Substitute in
    2
    Substitute out
    4
    Substitutes on bench
    3
    Assists
    1
    Yellowcards
    6
    Yellowred
    1
    Redcards
    1
    Cleansheets
    6
    7
    L. Bengtsson
    Midfielder
    player
    Nationality
    Sweden
    Minutes
    1272
    Appearences
    30
    Lineups
    23
    Substitute in
    7
    Substitute out
    16
    Substitutes on bench
    8
    Goals
    4
    Assists
    1
    Yellowcards
    9
    Cleansheets
    10
    19
    M. Sané
    Defender
    player
    Nationality
    Senegal
    Minutes
    1016
    Appearences
    21
    Lineups
    17
    Substitute in
    4
    Substitute out
    6
    Substitutes on bench
    11
    Yellowcards
    7
    Yellowred
    2
    Cleansheets
    11
    22
    V. Nikolić
    Midfielder
    player
    Nationality
    Serbia
    Minutes
    1197
    Appearences
    28
    Lineups
    21
    Substitute in
    7
    Substitute out
    17
    Substitutes on bench
    8
    Goals
    1
    Assists
    1
    Yellowcards
    1
    Cleansheets
    11
    66
    J. Montnor
    Attacker
    player
    Nationality
    Netherlands
    Minutes
    1297
    Appearences
    33
    Lineups
    25
    Substitute in
    8
    Substitute out
    17
    Substitutes on bench
    9
    Goals
    8
    Yellowcards
    7
    Cleansheets
    10
    6
    E. Boakye
    Defender
    player
    Nationality
    Ghana
    Minutes
    244
    Appearences
    6
    Lineups
    3
    Substitute in
    3
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    9
    Cleansheets
    2
    10
    M. Špoljarić
    Attacker
    player
    Nationality
    Cyprus
    Minutes
    193
    Appearences
    15
    Lineups
    2
    Substitute in
    13
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    34
    Goals
    4
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    7
    1
    V. de Souza Alves
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Brazil
    Minutes
    2028
    Appearences
    35
    Lineups
    35
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    1
    Yellowcards
    3
    Cleansheets
    13
    12
    A. Demetriou
    Midfielder
    player
    Nationality
    Cyprus
    Minutes
    72
    Appearences
    6
    Lineups
    1
    Substitute in
    5
    Substitutes on bench
    35
    Cleansheets
    3
    23
    K. Struski
    Midfielder
    player
    Nationality
    Poland
    Minutes
    928
    Appearences
    23
    Lineups
    18
    Substitute in
    5
    Substitute out
    14
    Substitutes on bench
    6
    Goals
    2
    Assists
    1
    Yellowcards
    2
    Cleansheets
    10
    14
    A. Gomis
    Attacker
    player
    Nationality
    Senegal
    Minutes
    1277
    Appearences
    32
    Lineups
    25
    Substitute in
    7
    Substitute out
    21
    Substitutes on bench
    8
    Goals
    10
    Assists
    1
    Yellowcards
    3
    Cleansheets
    9
    Penalties scores
    1
    21
    M. Mayambela
    Attacker
    player
    Nationality
    South Africa
    Minutes
    963
    Appearences
    24
    Lineups
    16
    Substitute in
    8
    Substitute out
    14
    Substitutes on bench
    10
    Goals
    3
    Yellowcards
    6
    Cleansheets
    6
    78
    K. Chrysostomou
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Cyprus
    Substitutes on bench
    2
    72
    S. Urošević
    Defender
    player
    Nationality
    Serbia
    Minutes
    1850
    Appearences
    32
    Lineups
    30
    Substitute in
    2
    Substitute out
    1
    Substitutes on bench
    4
    Goals
    2
    Yellowcards
    7
    Yellowred
    1
    Redcards
    0
    Cleansheets
    10
    38
    M. Sofroniou
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Cyprus
    91
    M. Zadro
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Croatia
    Minutes
    131
    Appearences
    3
    Lineups
    1
    Substitute in
    2
    Substitutes on bench
    34
    Cleansheets
    3
    27
    Z. Sawo
    Attacker
    player
    Nationality
    Sweden
    Minutes
    728
    Appearences
    22
    Lineups
    9
    Substitute in
    13
    Substitute out
    6
    Substitutes on bench
    16
    Goals
    7
    Assists
    1
    Yellowcards
    2
    Redcards
    1
    Cleansheets
    8
    Penalties scores
    1
    9
    A. Kokorin
    Attacker
    player
    Nationality
    Russia
    Minutes
    920
    Appearences
    24
    Lineups
    15
    Substitute in
    9
    Substitute out
    9
    Substitutes on bench
    9
    Goals
    7
    Yellowcards
    7
    Cleansheets
    8
    17
    M. Matysik
    Defender
    player
    Nationality
    Poland
    Minutes
    269
    Appearences
    10
    Lineups
    3
    Substitute in
    7
    Substitute out
    2
    Substitutes on bench
    15
    Yellowcards
    3
    Cleansheets
    3
    15
    A. Loucoubar
    Defender
    player
    Nationality
    Senegal
    Minutes
    44
    Appearences
    2
    Substitute in
    2
    Substitutes on bench
    16
    Cleansheets
    1
    70
    E. Semedo
    Midfielder
    player
    Nationality
    Portugal
    Minutes
    339
    Appearences
    15
    Lineups
    6
    Substitute in
    9
    Substitute out
    4
    Substitutes on bench
    11
    Goals
    1
    Assists
    2
    Cleansheets
    4
    A. Pishias
    Goalkeeper
    player
    Nationality
    Cyprus
    O. Ofornadu
    Defender
    player
    Nationality
    Nigeria
    I. Pankov
    Attacker
    player
    Nationality
    Bulgaria
    A. Opoku Sarfo
    Attacker
    player
    Nationality
    Ghana
    J. Loukou Konan
    Midfielder
    player
    Nationality
    Côte d'Ivoire
    R. Yusuf
    Attacker
    player
    Nationality
    Nigeria
    J. Ruíz Guadamúz
    Defender
    player
    Nationality
    Costa Rica
  • Προηγούμενα παιχνίδια

    1. Division

    Anorthosis

    team logo
    0
    :
    4
    team logo

    Aris Limassol

    1. Division

    Aris Limassol

    team logo
    1
    :
    1
    team logo

    Paphos

    1. Division

    APOEL

    team logo
    2
    :
    0
    team logo

    Aris Limassol

    Cyprus Cup

    Omonia Nicosia

    team logo
    0
    :
    0
    team logo

    Aris Limassol

    1. Division

    Aris Limassol

    team logo
    0
    :
    1
    team logo

    AEK Larnaca


    Επόμενα παιχνίδια

  • Ranking

    Regular Season

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    APOEL
    APOEL
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 18 Ι 5 Η 3 GS 54 GA 16
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 11 Ι 2 Η 0 GS 34 GA 6
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 7 Ι 3 Η 3 GS 20 GA 10
    GD 38 Β 59
    FORM
    W
    W
    D
    D
    W
    2
    Aris Limassol
    Aris Limassol
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 18 Ι 2 Η 6 GS 53 GA 21
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 11 Ι 1 Η 1 GS 26 GA 5
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 7 Ι 1 Η 5 GS 27 GA 16
    GD 32 Β 56
    FORM
    W
    L
    W
    W
    W
    3
    AEK Larnaca
    AEK Larnaca
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 15 Ι 7 Η 4 GS 44 GA 26
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 9 Ι 2 Η 2 GS 28 GA 16
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 6 Ι 5 Η 2 GS 16 GA 10
    GD 18 Β 52
    FORM
    W
    W
    L
    D
    W
    4
    Paphos
    Paphos
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 15 Ι 5 Η 6 GS 48 GA 20
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 8 Ι 3 Η 2 GS 24 GA 8
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 7 Ι 2 Η 4 GS 24 GA 12
    GD 28 Β 50
    FORM
    D
    W
    W
    D
    D
    5
    Omonia Nicosia
    Omonia Nicosia
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 14 Ι 7 Η 5 GS 49 GA 30
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 9 Ι 3 Η 1 GS 32 GA 13
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 5 Ι 4 Η 4 GS 17 GA 17
    GD 19 Β 49
    FORM
    W
    D
    W
    W
    L
    6
    Anorthosis
    Anorthosis
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 14 Ι 5 Η 7 GS 38 GA 23
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 6 Ι 5 Η 2 GS 19 GA 13
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 8 Ι 0 Η 5 GS 19 GA 10
    GD 15 Β 47
    FORM
    W
    L
    W
    L
    D
    7
    Apollon
    Apollon
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 10 Ι 8 Η 8 GS 37 GA 27
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 4 Η 6 GS 11 GA 13
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 7 Ι 4 Η 2 GS 26 GA 14
    GD 10 Β 38
    FORM
    D
    L
    W
    L
    D
    8
    Nea Salamis
    Nea Salamis
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 10 Ι 6 Η 10 GS 34 GA 39
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 5 Ι 2 Η 6 GS 15 GA 20
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 5 Ι 4 Η 4 GS 19 GA 19
    GD -5 Β 36
    FORM
    D
    D
    W
    L
    L
    9
    AEL
    AEL
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 9 Ι 3 Η 14 GS 34 GA 45
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 5 Ι 3 Η 5 GS 20 GA 23
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 4 Ι 0 Η 9 GS 14 GA 22
    GD -11 Β 30
    FORM
    L
    L
    D
    W
    W
    10
    Ethnikos Achna
    Ethnikos Achna
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 6 Ι 8 Η 12 GS 39 GA 56
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 5 Ι 3 Η 5 GS 22 GA 24
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 5 Η 7 GS 17 GA 32
    GD -17 Β 26
    FORM
    D
    D
    L
    W
    W
    11
    Karmiotissa
    Karmiotissa
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 5 Ι 5 Η 16 GS 31 GA 53
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 4 Η 6 GS 21 GA 24
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 10 GS 10 GA 29
    GD -22 Β 20
    FORM
    W
    W
    L
    L
    L
    12
    AE Zakakiou
    AE Zakakiou
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 10 Η 14 GS 28 GA 59
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 5 Η 7 GS 13 GA 32
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 5 Η 7 GS 15 GA 27
    GD -31 Β 16
    FORM
    L
    L
    D
    D
    L
    13
    Othellos
    Othellos
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 6 Η 17 GS 20 GA 52
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 2 Η 9 GS 7 GA 23
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 4 Η 8 GS 13 GA 29
    GD -32 Β 15
    FORM
    L
    L
    D
    D
    L
    14
    Doxa
    Doxa
    Α 26
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 3 Η 20 GS 14 GA 56
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 10 GS 7 GA 24
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 10 GS 7 GA 32
    GD -42 Β 12
    FORM
    L
    L
    L
    D
    L

    Relegation Round

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    Apollon
    Apollon
    Α 14
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 8 Ι 4 Η 2 GS 64 GA 38
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 4 Ι 2 Η 1 GS 13 GA 5
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 4 Ι 2 Η 1 GS 14 GA 6
    GD 26 Β 66
    FORM
    W
    W
    D
    D
    W
    2
    AEL
    AEL
    Α 14
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 6 Ι 6 Η 2 GS 61 GA 68
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 5 Ι 2 Η 0 GS 17 GA 12
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 4 Η 2 GS 10 GA 11
    GD -7 Β 54
    FORM
    W
    L
    D
    W
    L
    3
    Nea Salamis
    Nea Salamis
    Α 14
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 4 Ι 3 Η 7 GS 52 GA 61
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 3 Η 3 GS 5 GA 9
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 3 Ι 0 Η 4 GS 13 GA 13
    GD -9 Β 51
    FORM
    D
    W
    W
    L
    L
    4
    Ethnikos Achna
    Ethnikos Achna
    Α 14
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 7 Ι 3 Η 4 GS 70 GA 79
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 5 Ι 1 Η 1 GS 18 GA 9
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 2 Η 3 GS 13 GA 14
    GD -9 Β 50
    FORM
    L
    W
    L
    D
    L
    5
    Karmiotissa
    Karmiotissa
    Α 14
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 5 Ι 5 Η 4 GS 58 GA 77
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 4 Η 2 GS 10 GA 14
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 4 Ι 1 Η 2 GS 17 GA 10
    GD -19 Β 40
    FORM
    L
    L
    D
    D
    W
    6
    Doxa
    Doxa
    Α 14
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 7 Ι 2 Η 5 GS 34 GA 77
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 1 Η 3 GS 12 GA 13
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 4 Ι 1 Η 2 GS 8 GA 8
    GD -43 Β 35
    FORM
    W
    L
    D
    W
    W
    7
    Othellos
    Othellos
    Α 14
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 5 Ι 3 Η 6 GS 48 GA 77
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 1 Η 3 GS 12 GA 9
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 2 Η 3 GS 16 GA 16
    GD -29 Β 33
    FORM
    L
    W
    W
    D
    W
    8
    AE Zakakiou
    AE Zakakiou
    Α 14
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 0 Ι 2 Η 12 GS 40 GA 100
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 0 Η 7 GS 6 GA 26
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 0 Ι 2 Η 5 GS 6 GA 15
    GD -60 Β 18
    FORM
    D
    L
    L
    L
    L

    Championship Round

    Θέση Ομάδα
    A
    Ν Ι Η GS GA
    GD B
    FORM
    1
    APOEL
    APOEL
    Α 10
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 4 Ι 2 Η 4 GS 63 GA 24
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 2 GS 4 GA 4
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 2 GS 5 GA 4
    GD 39 Β 73
    FORM
    D
    L
    W
    W
    L
    2
    AEK Larnaca
    AEK Larnaca
    Α 10
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 6 Ι 3 Η 1 GS 57 GA 31
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 2 Η 1 GS 8 GA 4
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 4 Ι 1 Η 0 GS 5 GA 1
    GD 26 Β 73
    FORM
    D
    D
    W
    W
    W
    3
    Omonia Nicosia
    Omonia Nicosia
    Α 10
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 6 Ι 2 Η 2 GS 62 GA 37
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 3 Ι 1 Η 1 GS 7 GA 3
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 3 Ι 1 Η 1 GS 6 GA 4
    GD 25 Β 69
    FORM
    D
    W
    L
    W
    W
    4
    Aris Limassol
    Aris Limassol
    Α 10
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 2 Ι 3 Η 5 GS 63 GA 34
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 2 GS 5 GA 6
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 1 Η 3 GS 5 GA 7
    GD 29 Β 65
    FORM
    W
    D
    L
    L
    L
    5
    Paphos
    Paphos
    Α 10
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 3 Ι 3 Η 4 GS 60 GA 33
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 2 Ι 1 Η 2 GS 7 GA 5
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 2 GS 5 GA 8
    GD 27 Β 62
    FORM
    D
    D
    W
    L
    L
    6
    Anorthosis
    Anorthosis
    Α 10
    ΣΥΝΟΛΟ
    Ν 1 Ι 3 Η 6 GS 46 GA 42
    ΕΝΤΟΣ
    Ν 0 Ι 1 Η 4 GS 2 GA 10
    ΕΚΤΟΣ
    Ν 1 Ι 2 Η 2 GS 6 GA 9
    GD 4 Β 53
    FORM
    L
    D
    L
    L
    W